Department of BioCybernetics and Aerospace Medicine (BICAM) 

National Aviation University

Міжнародна співпраця кафедри Біокібернетики та аерокосмічної медицини Національного авіаційного університету спрямована на розбудову університету, пошук та створення нових можливостей для наукового зростання науково-педагогічних працівників та студентів, підвищення внутрішніх наукових та освітніх стандартів, сприяння поширенню позитивного іміджу України та української науки та освіти за кордоном. Для налагодження міжнародного співробітництва інститут вибудував та продовжує активно розвивати мережу контактів із закордонними вищими навчальними закладами та фахівцями у різних галузях права.

Image
Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини має спільний науковий інтерес у галузі оцінювання показників точності біомедичної апаратури та результатів дослідження стану біологічного об’єкта із Союзом метрологів Болгарії та НДІ стандартизації, метрології та сертифікації агенції «Узстандарт».  
Image
Image

Кафедра підтримує зв’язки науково-методичного характеру з Rzeszów рolitechnica (Жешувською політехнікою), Politechnica Ŝlaska (Силезьким технологічним університетом) та Akademiа Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej  (академією гуманітарно-технічною у м. Бельсько-Бяла) (Польща), а також науковий інтерес по обміну досвідом з робасних методів оцінювання результатів досліджень, виконуючи спільні наукові розробки з  Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów, Warszawa (Варшавським промисловим інститутом автоматики та вимірювань) (Польща).

Кафедра підтримує зв’язки з атомною електростанцією «АЕЦ Козлодуй» (Болгарія), маючи спільний науковий інтерес у галузі оцінювання стану операторів екстремальних видів діяльності. Кафедра працює над укладенням угоди між НАУ та Люблінською політехнікою щодо спільної підготовки магістрів за спеціальністю 163 «Біомедична інженерія» у форматі отримання випускниками подвійного диплому європейського зразка.

Image
Image
Image
Image
Image

Основні напрями міжнародного співробітництва кафедри:

участь студентів, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників кафедри БІКАМ у міжнародних та міжнародних закордонних конференціях, симпозіумах, круглих столах;

активізація публікацій науково-педагогічних працівників кафедри БІКАМ у міжнародних наукових виданнях, які входять до наукометричних баз даних SCOPUS, Web of Science, Google Scholar та ін.;

проведення міжнародних конгресів, симпозіумів, конференцій із залученням до організації та участі іноземних фахівців, спільна організація конференцій у європейських країнах;

укладання двосторонніх та багатосторонніх угод про співробітництво з вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами зарубіжних країн.

Image

Участь в Міжнародній конференції CAOL*2019 з передової оптоелектроніки та лазерів. Созополь, Болгарія. 6 – 8 вересня 2019 року з доповіддю  «Approach to Assessing Quality Indicators»

Image
Доцент Іванець О.Б. та професор Кошева Л.О. на XІV Міжнародні конференції з сучасних досягнень науки та освіти, Нітанія (Ізраїль), 26 вересня – 3 жовтня 2019 р. з доповіддю «Методологічні аспекти оцінки гомеостазу біологічного об’єкта» - доповідач Іванець О.Б.
Image
Image
Image
Участь доцента Іванець О.Б. в IEEE 2021 XXXI Міжнародному симпозіумі «Метрологія та метрологічне забезпечення», 7 – 11 вересня 2021 р., Созополь, Болгарія

©2022. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльна за WEB-сторінку-  Безвершнюк Карина 

Main Menu