Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини запрошує на підготовчі курси. Вам розкажуть про медичні прилади і апарати, збір інформації про пацієнта, обробку даних, допомогу інженера при постановці діагнозів. А також особливості проектування та експлуатації медичної апаратури в екстримальних видах діяльності: авіапольоти, полярні дослідження, альпіністсько-гірські сходження, підземні робот

Початок грудня виявився дуже напруженим і насиченим цікавими подіями на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Розпочали роботу підготовчі курси для вступників. В романтиці останнього осіннього вечора і дружній атмосфері завідувач кафедри, д.т.н., професор Кузовик Вячеслав Данилович провів першу лекцію на тему "Що таке біомедична інженерія".Найбільш зацікавлених випускників коледжу було рекомендовано для вступу на 2й курс.

Другою лекцією в курсі підготовки абітурієнтів став виступ д.т.н., професора Кошевої Лариси Олександрівни на тему "Особливості біологічного об'єкта та визначення показників його стану". Не зважаючи, на малу кількість присутніх випускників коледжу понад годину майбутні абітурієнти  задавали велику кількість різноманітних питань та брали участь у дискусіях.

Екстримальні професії завжди мають шлейф романтичності. Але підготовка до них супроводжується тяжкою працею і величезним багажом знань. Саме про такі знання і працю розповів в п`ятницю ввечері доктор медичних наук, професор кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини Моісеєнко Євген Василович, багаторазовий учасник полярних експедицій в Антарктиду на українську станцію "Академік Вернадський". Команда науковців, які будуть працювати на самому краї Землі в екстримальних умовах холоду, відірваності від сімей, супермаркетів і кінотеатрів виконує велику наукову місію планетарного значення і стикається з новими труднощами: холод, чорно-біло-сірий пейзаж, одноманітна їжа, відкритий озоновий шар та інше. Як до цього пристосуватися? Як не з'їхати з глузду? Як не накласти руки на себе? Для цього і працюємо ми: медики і інженери.
20 березня відбулась лекція професора кафедри БІКАМ, доктора медичних наук, Загробяна Рубена Овакимовича на тему «Інженерні технології в медичній практиці ».

P.S.: фото застосування медичних приладів в Інституті Хірургії та трансплантології ім.О.О.Шалімова.

©2019. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльний за WEB-сторінку- Безвершнюк К. О.

Main Menu

переключение языков(модуль)