Пятница, 15 февраля 2019 12:09

Відкрита лекція 15 лютого

Written by

Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ) Національного авіаційного університету запрошує на лекцію професора кафедри БІКАМ, доктора медичних наук, учасника трьох антарктичних експедицій Моісеєнко Є.В. на тему «Застосування біомедичних технологій на українській антарктичній станції ім. Академік Вернадський». Лекція відбудеться 15 лютого в аудиторії 3.421 об 15 годинні. Запрошуємо усіх бажаючих!

 До уваги здобувачів вищої освіти та співробітників університету!

Звертаємо вашу увагу на те, що у період різдвяних свят та графіку навчального процесу на 2018-2019 навчальний рік встановлено такий формат організації освітнього процесу.

Вам розкажуть про медичні прилади і апарати, збір інформації про пацієнта, обробку даних, допомогу інженера при постановці діагнозів. А також особливості проектування та експлуатації медичної апаратури в екстримальних видах діяльності: авіапольоти, полярні дослідження, альпіністсько-гірські сходження, підземні роботи.
Чекаємо вас 21 грудня o 13.00 за адресою: м. Київ, пр-т Комсонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, корпус 3 ауд. 421.
Тема другого заняття: "Особливості біологічного об'єкту та визначення показників його стану"

На базі кафедри розпочав свою роботу студентський гуток "Дослідження властивостей біомедичної апаратури" під керівництвом к.т.н., доцента Монченко О.В.
Перше засідання було присвячене ознайомленню з конструкцією, принципом роботи і перспективами розвитку ультазвукових перетворювачів для різних медичних досліджень, діагностики та лікування, включаючи педіатрію і ветеринарію.
Активність, зацікавленість та блиск в очах студентів сказали самі за себе!
Найбільший ажіотаж викликала доповідь Франківа Ростислава(Датчики для ударно-хвильової терапії), Пуйди Тимофія (Біопсійні ультразвукові датчики) та Силкіна Владислава (УЗ датчики для офтальмології).
Бажаємо успіхів учасникам та цікавих засідань надалі!

Третього гудня відбулась студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії».
Кількість учасників, їх активна участь в роботі конфернції показали значимість такого заходу! 
Доповіді були змістовні і цікаві, але найбільше хочеться виділити дві. Авторам цих доповідей ми присвоюємо призові місця. Отже:

  • І місце! Завадецький В.І. СПОСІБ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ВІДДІЛУ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ В МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ (наук.керівик к.т.н., доцент Кучеренко В.Л.)
  • ІІ місце! Відьмич О.С. ОГЛЯД СУЧАСНИХ БІОСЕНСОРІВ (Наук.керівник д.т.н., професор Кошева Л.О.)


Дякуємо учасникам і організаторам за активну участь та чекаємо нових цікавих доповідей!

Среда, 05 декабря 2018 12:19

Що таке біомедичні технології

Written by

Доброго дня! Початок грудня виявився дуже напруженим і насиченим цікавими подіями на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини.
Розпочали роботу підготовчі курси. В романтиці останнього осіннього вечора і дружній атмосфері завідувач кафедри, д.т.н., професор Кузовик Вячеслав Данилович провів першу лекцію "Що таке біомедичні технології".
Наступна лекція відбудеться 21.12.2018 о 13.00 в ауд. 3-422.

Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини запрошує на підготовчі курси. Вам розкажуть про медичні прилади і апарати, збір інформації про пацієнта, обробку даних, допомогу інженера при постановці діагнозів. А також особливості проектування та експлуатації медичної апаратури в екстримальних видах діяльності: авіапольоти, полярні дослідження, альпіністсько-гірські сходження, підземні роботи.
Чекаємо вас з 1 листопада за адресою: м. Київ, пр-т Комсонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, корпус 3 ауд. 421.

 

Пятница, 03 февраля 2017 09:36

Успішний захист дипломів 6-го курсу

Written by
Студенти кафедри БІКАМ успішно склали свій вже останній іспит в стінах рідної кафедри та університета і вже завтра будуть впевнено рухатись на зустріч своїм мріям, використовуючи знання та досвід, які було отримано впродовж навчання.

За вікном по-справжньому лютий мороз, а в навчальній аудиторії НАУ Черненко Дмитро, випускник кафедри БІКАМ 2015 року, вже запалює очі студентів 1-го курсу 162-ї групи «Біомедична інженерія» в своєму майстер-класі по застосуванню сучасних практик Java.

В межах бізнес-інкубатора БІКАМ 11.02.2017г.:
  1. Пять секретов настоящего мужчины
  2. Радислав Гандапас. Интервью для БМ
  3. Почему одни вырастают победителями, а другие - неудачниками. Радислав Гандапас
  4. а також багато позитивних емоцій, зігріваючого чаю та смачного печева :-)
Страница 1 из 2