Items filtered by date: Среда, 05 декабря 2018 - Кафедра БІКАМ

Відкриття роботи студенського гуртка

На базі кафедри розпочав свою роботу студентський гуток "Дослідження властивостей біомедичної апаратури" під керівництвом к.т.н., доцента Монченко О.В.
Перше засідання було присвячене ознайомленню з конструкцією, принципом роботи і перспективами розвитку ультазвукових перетворювачів для різних медичних досліджень, діагностики та лікування, включаючи педіатрію і ветеринарію.
Активність, зацікавленість та блиск в очах студентів сказали самі за себе!
Найбільший ажіотаж викликала доповідь Франківа Ростислава(Датчики для ударно-хвильової терапії), Пуйди Тимофія (Біопсійні ультразвукові датчики) та Силкіна Владислава (УЗ датчики для офтальмології).
Бажаємо успіхів учасникам та цікавих засідань надалі!

Відбулась студентська науково-практична конференція

Третього гудня відбулась студентська науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи біомедичної інженерії».
Кількість учасників, їх активна участь в роботі конфернції показали значимість такого заходу! 
Доповіді були змістовні і цікаві, але найбільше хочеться виділити дві. Авторам цих доповідей ми присвоюємо призові місця. Отже:

  • І місце! Завадецький В.І. СПОСІБ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ВІДДІЛУ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ В МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ (наук.керівик к.т.н., доцент Кучеренко В.Л.)
  • ІІ місце! Відьмич О.С. ОГЛЯД СУЧАСНИХ БІОСЕНСОРІВ (Наук.керівник д.т.н., професор Кошева Л.О.)


Дякуємо учасникам і організаторам за активну участь та чекаємо нових цікавих доповідей!

Що таке біомедичні технології

Доброго дня! Початок грудня виявився дуже напруженим і насиченим цікавими подіями на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини.
Розпочали роботу підготовчі курси. В романтиці останнього осіннього вечора і дружній атмосфері завідувач кафедри, д.т.н., професор Кузовик Вячеслав Данилович провів першу лекцію "Що таке біомедичні технології".
Наступна лекція відбудеться 21.12.2018 о 13.00 в ауд. 3-422.