Кафедра Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)

Національний авіаційний університет

Шановні абітурієнти! Під час вступу на кафедру біокібернетики та аерокосмічної медицини надається можливість проживання в гуртожитку №8. Даний гуртожиток розташований в Студентському містечку університету, в пішій доступності 5-10 хвилин.
Адміністрація гуртожитку

Старший адміністратор: Скороход Олександр Аркадійович Каштелян: Федорова Надія Василівна Комірник: Здор Валентина Миколаївна

Адреса: вул. Ніжинська 29, Б

Телефон: (044) 457-85-39

E-mail: hostelsmt8@nau.edu.ua

Інформація про гуртожиток

 • Кількість поверхів: 9 поверхів
 • Житлова система: Секційна система
 • Кількість кімнат: 256 житлових кімнат
 • Кімнати: На 2, 3 та 4 особи
 • Загальна кількість місць: 688

У зв’язку з важкою ситуацією в країні, постійним відключенням світла, Студентська рада студмістечка при співпраці з адміністрацією університету запустила 3 Пункти Підтримки Студентів для забезпечення основних потреб студентів під час довготривалих відключень електроенергії. В пунктах підтримки студентів доступні: Електроенергія. Ви зможете зарядити телефон, ноутбук, павербенк, або інший ваш девайс; закипятити воду, поставити продукти в холодильник;  Питна вода;Можливість приготувати їжу на кухні; Ви зможете зігрітися в теплому приміщенні; Наявні стільці, столи та розетки для навчання або роботи. Пункт підтримки студентів розташований в гуртожитку №8 (студентська світлиця).

У гуртожитку існує секційна система проживання, тобто кожна секція обладнана  двома умивальниками та туалетом, а також функціонує кухня з двома електричними плитами.  В гуртожитку наявні пральні машини Postirayka, з можливістю сплати послуг за прання картою або готівкою. Інструкція з користування і прайс лист є поряд з пральними машинами. Для того, щоб скористатися ними, достатньо обрати тип і тривалість прання, засипати пральний порошок, оплатити і після закінчення прання забрати речі.

Гуртожиток надає лише одно- або двоповерхові ліжка, столи, полички, тумбочки, стільці, шафи, матраци, подушки та ковдри. У кімнатах зазвичай немає холодильників, але при заселенні у кімнаті вже може бути холодильник когось із сусідів, інакше - доведеться купувати. Радимо шукати у чаті свого гуртожитку або в Барахолці НАУ.

Послуги з інтернету надає єдина компанія LSN. Для підключення інтернету у кімнату необхідно прийти в офіс компанії і укласти з ними договір про надання послуг. У випадку, якщо в кімнаті, в яку ви заїдете, - вже будуть жити студенти, які підключили інтернет, ви матимете можливість домовитись з ними про спільну оплату послуг з інтернету.

На  подвір’ї знаходиться невеликий стадіон, де можна пограти у футбол, волейбол чи баскетбол, в теплу пору року між гуртожитками влаштовують змагання. Поруч розташовані спортивні тренажери, де можна поправити свою фігуру і форму.

Рекомендований список речей, який може бути необхідним для проживання в гуртожитку

Image

Порада: на поселення краще привезти тільки найнеобхідніші речі, а пізніше, по мірі необхідності - довезти інші, або купити їх на місці.

Адже поселення до кімнати відбудеться лише після проходження усього алгоритму поселення, а отже, привезені речі необхідно буде увесь час тягати із собою.

Алгоритм поселення

Список необхідних документів для поселення:

 • копія паспорта (1, 2, 11 сторінки або 2 сторони ID-картки) (2 шт.)
 • копія витягу про реєстрацію місця проживання (в кого ID-картка) (2 шт.)
 • копія ідентифікаційного коду (2 шт.)
 • фотокартка 3х4 (3 шт.)
 • флюорографія або копія довідки 086
 • відмітка про зняття з військового обліку (для чоловіків)

Краще зробити додатково 1-2 копії кожного документу, щоб не стояти в чергах до копіцентрів.

Зверніть увагу! В Приймальній комісії (далі - ПК) вам повинні віддати копії документів на поселення (які ви туди здавали, а саме: копії, фото, довідки тощо). Якщо з якихось причини вам не віддали ці документи, зверніться до консультантів в ПК щоб їх отримати.

Увага! Процес проходження алгоритму поселення займає певний проміжок часу, тому плануйте його початок на першу половину дня. Робочий день структурних підрозділів НАУ закінчується об 16:00 - 17:00.

1. Отримати направлення в деканаті факультету згідно таблиці:

Image

 В НАУ корпуси, поверхи і аудиторії позначаються за наступною схемою:

5.202 - це:5 корпус  2 поверх 2 кабінет

Image

2. В гуртожитку отримати Ордер на поселення, укласти Договір найму житлового приміщення в гуртожитках НАУ;

Image

2.1 Пройти інструктаж по безпеці життєдіяльності, цивільної оборони

2.2 Отримати квитанцію на проживання (провести оплату в зручній для мешканця формі). Вартість проживання для студентів складає 800 грн/міс.

Image
Image
Image

Зверніть увагу! Платник - це особа, яка буде проживати у гуртожитку. Вказувати потрібно саме його дані. (Ні батьків, ні опікунів, ні інших фізичних/юридичних осіб)

2.3 Пройти процедуру оформлення Ордеру в Авіаційному медичному центрі, вул. Гарматна, 47. Лікарі працюють в будні дні до 14:00.

2.4 Отримання перепустки до гуртожитку.

Оформлений Ордер здати адміністратору гуртожитку: отримати ключі від кімнати, матеріальні цінності (постіль та м’який інвентар: матрац, подушка, ковдра). На цьому процес заселення у кімнату завершено. Приємного проживання!

2.5 Стати на первинний військовий облік в кабінеті 1-324 (режимно секретний відділ НАУ). Тільки для студентів чоловічої статі;

2.6 Оформлений Ордер здати адміністратору гуртожитку: отримати ключі від кімнати, матеріальні цінності (постіль та м’який інвентар: матрац, подушка, ковдра).

На цьому процес заселення у кімнату завершено. Приємного проживання!

2.7 Постановка на військовий облік в Солом'янський РВК та реєстрація місця проживання за адресою вашого гуртожитку буде проходити після поселення. Місце, куди треба з'явитися, буде вказане. Очікуйте відповідну інформацію.

 

©2023. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльна за WEB-сторінку-  Безвершнюк Карина 

Main Menu

Menu, ukr (2)