Кафедра Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)

Національний авіаційний університет

Наші студенти проживають у гуртожитку коридорного типу в комфортабельних 3-х містних кімнатах. Коридорний тип дуже зручний, оскільки можна готувати борщ всім поверхом))

Адміністрація гуртожитку
Старший адміністратор: Скороход Олександр Аркадійович
 Каштелян: Федорова Надія Василівна
 Комірник: Здор Валентина Миколаївна
 
Информація про гуртожиток:
 Кількість поверхів: 9 поверхів
 Житлова сістема: Секційна система
 Кількість кімнат: 256 житлових кімнат
 Кімнати: На 2, 3 та 4 особи
Адреса: вул Ніжинська 29, Б
Телефон: (044) 457-85-39
 

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності.

Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

Студентське життя приносить багато радості. «Від сесії до сесії живуть студенти весело». А скільки всього ще доведеться пережити! Це записки на лекціях і посиденьки на поляні під гітару, це студентська весна, це нові люди, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії, махаєш заліковкою та стрибаєш від щастя, коли здав останній іспит, але це й кропітка праця, з якою легше впоратись дружньою студентською сім’єю.

Студентське життя – це коли готуєшся до пари цілу ніч, а потім у найвідповідальніший момент засинаєш.

Студентське життя – це коли ходиш у кіно винятково «у студентський день», тому що діє знижка.

Студентське життя – це коли заводиш надцять будильників, щоб не проспати 1-шу пару.

Студентське життя – це коли кожного семестру обіцяєш собі почати вчитися.

Студентське життя – це новий, дорослий світ з нотками дитинства.

Студенти нашої кафедри вдало поєднують час навчання і розваг. Разом цікавіше і готуватись до іспитів, і святкувати Новий рік та День студента, проводити наукові дослідження і відпочивати влітку. Ми як одна велика і дружня родина. На тебе, крім теорем і задач, чекають незабутні Дні першокурсника, святкування Дня факультету, різноманітні конкурси, квести. Ми не дамо тобі сумувати! Приєднуйся до нашої сім’ї!

 

©2022. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльна за WEB-сторінку-  Безвершнюк Карина 

Main Menu

Menu, ukr (2)