Кафедра Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)

Національний авіаційний університет

Цьогоріч для вступу до магістратури потрібно буде складати лише фаховий іспит у НАУ.

Приймальна комісія НАУ пропонує алгоритм вступу до магістратури НАУ у 2022 році:

    Крок 1. Реєстрація вступників* для складання магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту розпочинається 27 червня та закінчується о 18:00 18 липня 2022 року.

 

    Крок 2. Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 серпня 2022 року. (Реєстрація буде доступна напередодні початку вступної кампанії 2022).

    Крок 3. Основна сесія магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту проводиться за графіком, затвердженим Українським центром оцінювання якості освіти триватиме з 10 серпня до 17 серпня 2022 року.

    Крок 4. Прийом заяв та документів через кабінет вступника  для осіб, які вступають на основі результатів магістерського тесту навчальної компетентності, магістерського комплексного тесту або тільки фахового іспиту в закладі освіти з 16 серпня до 18:00 15 вересня 2022 року.

    Крок 5. Додаткова сесія магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту проводиться за графіком, затвердженим Українським центром оцінювання якості освіти з 07 вересня до 10 вересня 2022 року.

    Крок 6. Фахові іспити в НАУ  16-18 вересняx 2022 року. Графіки проведення та програми фахових іспитів будуть розміщені за покликанням.

    Крок 7. Рекомендації для зарахування за державним (регіональним) замовленням до 20 вересня 2022 року. (повідомлення буде розміщено в електронному кабінеті вступника та на офіційному сайті Приймальної комісії НАУ)

    Крок 8. Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів до НАУ):

– до 18:00 24 вересня 2022 року – на місця державного або регіонального замовлення;

– до 31 жовтня 2022 року – за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Перелік необхідних документів для вступу до магістратури

(Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися крім особистого подання, шляхом: надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника, через електронний кабінет вступника)

    Крок 9. Після успішного подання оригіналів документів до НАУ, Ви – студент НАУ. Вітаємо!

Image
Image
Image
Image
Image
Image

©2023. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльна за WEB-сторінку-  Безвершнюк Карина 

Main Menu

Menu, ukr (2)