Кафедра Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)

Національний авіаційний університет

Середа, 29 червня 2022 19:30

Відтепер здобувачі вищої освіти НАУ можуть додатково обрати вибіркову навчальну дисципліну «Цивільний захист»

До освітнього процесу Національного авіаційного університету наказом ректора від 28.06.2022 № 191/од введена додаткова можливість обрання та вивчення здобувачами вищої освіти вибіркової навчальної дисципліни «Цивільний захист». Вона, зокрема, орієнтована на підготовку громадян України до національного спротиву.

У 2022-2023 навчальному році дисципліна може бути обрана здобувачами освітнього ступеня бакалавра (2, 3 та 4 курси) та магістра (1 курс) в рамках Етапу 2 «Можливість поглиблення індивідуалізації вибору» при формуванні ними власних індивідуальних освітніх траєкторій.

Дисципліна викладатиметься двічі:
- з 17 жовтня 2022 р. впродовж осіннього семестру;
- з 20 лютого 2023 р. впродовж весняного семестру.

Студенти мають можливість обрати вивчення або в осінньому, або у весняному семестрі. Для зручності розклад навчальних занять для збірних груп плануватиметься після 4 пари.

Для вивчення дисципліни зацікавленим здобувачам вищої освіти слід до 11 жовтня 2022 р. надати завідувачу кафедри цивільної та промислової безпеки Батиру Халмурадову (ауд. 7.320, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) погоджені завідувачами випускових кафедр заяви. Також приймаються скановані копії заяв, надіслані з корпоративних електронних адрес здобувачів вищої освіти.

 
Read 5 times

©2022. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльна за WEB-сторінку-  Безвершнюк Карина 

Main Menu

Menu, ukr (2)