Кафедра Біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ)

Національний авіаційний університет

Середа, 14 вересня 2022 19:47

На кафедрі БІКАМ відбулась атестація аспірантів професора Кузовика В.Д.

14 вересня 2022 року на кафедрі біокібернетики та аерокосмічної медицини  в присутності членів кафедри та гаранта аспірантури університета, д.т.н., професора Максима Юрієвича Залевського була проведена успішна атестація аспірантів д.т.н., професора Кузовика Вячеслава Даниловича:

  Ковальчука Владислава Ігоровича - тема дисертації “Технологія оцінювання сумісності крові донора і реципієнта при трансплантації органів”. При доповіді викладена основа майбутньої дисертації -  опис математичної моделі, яка б дозволила на основі визначених параметрів крові прогнозувати перебіг посттранстплантаційного періоду для конкретного пацієнта.

 Коваленко Олесі Олександрівни - тема дисертації «Удосконалення методів управління ризиком медичніх виробів на основі моделювання основних функціональних характеристик».

При доповіді викладена основа майбутньої дисертації -  визначення основних функціональних характеристик медичних виробів на основі математичного моделювання з використанням теорії нечіткого логічного висновку для управління ризиком медичних виробів на етапі експлуатації.

 Юровицького Андрія Михайловича - тема дисертації «Метод і засіб оцінювання психофізіологічного стану за енергетичними параметрами операторів льотного складу» .

При доповіді викладена основа майбутньої дисертації - дослідити і підтвердити принципи, що аура (енергетичне поле) людини може бути джерелом інформації для діагностування стану гомеостазу з розробкою та застосуванням  експериментального зразка пристрою для проведення досліджень.

 

Read 13 times

©2022. Всі права захищено. Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини.

Відповіадльна за WEB-сторінку-  Безвершнюк Карина 

Main Menu

Menu, ukr (2)