БІКАМ

БІКАМ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів, випускників загальноосвітніх навчальних закладів  минулих років, батьків та вчителів на День відкритих дверей, який відбудеться 21 квітня 2018 року з 11.00 до 14.00 у приміщенні Приймальної комісії НАУ за адресою м.Київ, проспект космонавта Комарова, 1.

Кафедра БІКАМ також буде приймати участь у заході!

Телефон приймальної комісії: 497-41-05, 406-70-38

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., www.nau.edu.ua

Долучайтесь, буде цікаво та інформативно!

Навчально-науковий інститут неперервної освіти організовує в Центрі культури та мистецтв НАУ святковий захід "Шлях до зірок" для учнів 10-11 класів ЗНЗ м. Києва. Захід відбудеться 12 квітня 2018 року о 13:00 - 15:00 у холі ЦКМ.

Порядок денний запланованого заходу:

1. Виставка НН структурних підрозділів з 13:00 до 15:00

2. Виступ керівництва НАУ в залі ЦКМ з 14:00 до 14:30

3. Концертна програма з 14:30 до 15:00

Чекаємо на всіх бажаючих відвідати захід! Всім гарного дня!

 

 

Студентка 3-го курсу Скібітська Марина, зав. кафедри БІКАМ Кузовик Вячеслав Данилович, президент НАНЦ України Литвинов Варій Аркадійович та зав. відділеням трансплантології нирки в НІХТ ім. Шалімова Зограбян Рубен Овакімович разом із студентами 1-го та 2-го курсів обговорили очевидну актуальність вивчення та застосування англійської мови в побутовому та професійному житті.

Коротко в цифрах та фактах:

  • 4 години цікавої бесіди в форматі "лише із власного досвіду";
  • 1000+ запитань та розгорнутих відповідей на них;
  • інсайдерська інформація;
  • розбір декількох тендерів;
  • пайка під кутом 35 градусів;
  • 100 хитрих японців;
  • 6,0 літрів зеленого та 1,0 літр чорного чаю;
  • 1 кг цукерок та 1 кг печива;
  • 18 щасливих обличь
Коментарі:

За вікном по-справжньому лютий мороз, а в навчальній аудиторії НАУ Черненко Дмитро, випускник кафедри БІКАМ 2015 року, вже запалює очі студентів 1-го курсу 162-ї групи «Біомедична інженерія» в своєму майстер-класі по застосуванню сучасних практик Java.

Студенти кафедри БІКАМ успішно склали свій вже останній іспит в стінах рідної кафедри та університета і вже завтра будуть впевнено рухатись на зустріч своїм мріям, використовуючи знання та досвід, які було отримано впродовж навчання.

Кафедра БІКАМ

Кафедра біокібернетики та аерокосмічної медицини (БІКАМ) функціонує в Навчально-науковому інституті інформаційно-діагностичних систем (ННІІДС) в Національному авіаційному університеті (НАУ); завідуючий кафедрою, професор, доктор технічних наук Кузовик Вячеслав Данилович

Протоколи засідання кафедри БІКАМ